Satış ve Pazarlama

Kale Balata ‘nın kalitesi ve güvenilir bir ticari ortak oluşu , Türkiye’deki ve yurtdışındaki otomobil üreticileri tarafından kabul edilmiş pek çok önemli ticari, hafif ticari ve binek araç gruplarında OEM ve OES projelerinde hak ettiği yeri almayı başarmıştır.

 

Yedek parça piyasasının içinde ekiplerimiz sürekli piyasanın nabzını tutarlar ve planlı turlarla belirlenmiş müşteri ziyaretleriyle ,sürekli müşteri memnuniyetini sağlarlar.

 

Bu ekiplerimiz Türkiye’nin dört bir yanını baştan başa kat ederek; Kale Balata kullanıcılarının ve satıcılarının isteklerini, problemlerini,taleplerini bize iletir ,firma ve müşteri arasında bir köprü kurarlar.Programlarına göre bayilerimizin müşterilerine yaptığı ziyaretlere eşlik eder ve firmamızın desteğini daima hissettirirler. Satış destek personelimiz ve lojistik ekibimiz de sahadaki arkadaşlarımızın taleplerine göre üretimi bilgilendirip hizmet verirler.

 

Türkiye genelinde ürünlerimiz bayilik sistemi üzerinden müşterilerimize sunulmaktadır.Bu şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha doğru bir şekilde tespit ederek doğru ve hızlı sevkiyatı amaç edinmekteyiz.

 

Kendinize en yakın Kale Balata Satış noktası için lütfen bayilerimizle temasa geçiniz. Türkiye' deki önde gelen müşterilerimiz:

yurt dışı satış ve pazarlama

Sürekli kısalan mesafeler, ulaşım imkanlarının artması ve üretim kalitesinin her geçen gün rakip ülkelere göre büyük bir farkla gelişmesi ülkemizin yurt dışına ihracatına büyük katkıda bulunuyor. Kale Balata olarak yurt dışı satış ve ihracat yeteneğimizi biz de her geçen gün artırıyoruz.

 

Ar-Ge yatırımlarımız ile istenilen kalite/fiyat performansı yüksek ürünlerimiz ile dünyanın dört bir yanına gerek markamız gerekse private label olarak üretim ve ihracat yapıyoruz.

 

Kale Balata olarak yurt dışı bilinirliğimizi artırmak adına fuar katılımları reklam çalışmaları gibi yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Sadece Türkiye'de bilinen değil tüm dünyada tanınan bir marka olmak adına KALEU markamızı geliştirdik.

 

Uluslar arası piyasanın şartlarına uyabilmek ve satış yaparken önümüze çıkabilecek tüm engelleri aşabilmek adına ECE R90, ECA gibi birçok uluslar arası standart belgesine de sahibiz. Böylece neredeyse dünya üzerinde her ülkeye satış yapabilecek yetkinliğe ve kalite belgelerine sahibiz.

 

Kale Balata olarak yurt dışı ihracatları ile ülkemiz adına bir damla da olsa yaptığımız katkıdan guru ve sürekli heyacan duyuyoruz.

HIZLI MENÜ

HIZLI İLETİŞİM

SOSYAL MEDYA

Cumhuriyet mah. İstanbul Cad. No:3 41420

Gebze /Kocaeli - Türkiye

Tel:

+90 262 744 03 86 pbx

+90 262 744 66 18

Fax:

+90 262 744 03 89

info@kalebalata.com

kale@kalebalata.com

Copyright © 2020 - Tüm hakkı Kale Balata'ya aittir.

Websitesi Aydınlatması ve Çerez Politikası